1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fatura bilgileri

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Muharrem Arduç tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Muharrem Arduç Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Bursa
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ArcelorMittal
  Arkadaşlar ben ağustos sınavında uzmanlığı aldım.Kendi çalıştığım firmanın İSG Uzmanlığını yapıcam fakat İSG-KATİP'teki fatura bilgilerini güncellememi söylediler.Bu konu tam olarak nedir? Ben zaten firmayla sözleşmem var.Üretim Mühendisi olarak çalışıyorum.İSG Uzmanlığı için ayrı bir sözleşme imzalıcam sanırım.Ama fatura olayını anlamadım.
 2. Gökhan Ustaosmanoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Büyük olasılıkla sözleşmenizi yapamamışsınız demektir. Bildiğiniz üzere önce işyeri sahibi kendi tc kimlik no'su ve e-devlet şifresi ile sizi atıyor yani sözleşme yapıyor daha sonra siz kendi bilgilerinizle sisteme giriş yaparak sözleşmenizi onaylıyorsunuz.