1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Felç kalan işçiye 950 bin tl tazminat

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Fatih Ataselim tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatih Ataselim Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  43997
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ekosistem
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bu tarz haberleri ya internet haberlerinde bir köşede ya da gazete sayfalarında küçük bir alanda görüyoruz sonra unutulup gidiyorlar ama gel gör ki yok bilmem ki kimden ayrılmış, yok israilin tekrar özür dileme ihtimali varmış, yok obama selam söyle bubama demiş bunları medya kocaman puntolarla günlerce manşetlerde tutuyor haberlerde bas bas bağırıyorlar 1-2 hafta sürekli bunlardan bahsediyolar. Ülkenin gündemi ne yazık ki sadece kocaman puntolarla yazılan gazetelerin ilk sayfası olduğu için devletin bu konuda medyaya karşı bir baskısının olmaması son derece üzücü bir durum. Ne yazık ki ülkemizde açlık sınırında yaşayan insanlarımızın hayatı survivordaki bilmem kimlerin bir balığı 4 e bölüp yemelerine acıdığımızdan daha az değerli