1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Fen işleri şantiyesinde iş kazasi

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Necdet Haykır tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Necdet Haykır İSGforum Üyesi

  Dün sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğü'nde çalışan iki işçi az kalsın canından oluyordu. Alınan bilgi ve iddialara göre; İzmitSolaklar Yolu üzerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğü'nde operatör olarak çalışan Yavuz İnce ve yağcı olarak çalışan Nizamettin Yelmez müdürlüğe ait bir iş makinasının büyük ebatlarda olan lastiğini değiştirmek istedi.

  HAYATİ TEHLİKELERİ YOK
  Çok eski olduğu iddia edilen lastiği değiştirmeye çalışan İnce ile Yelmez, lastiğin yerinden çıkan demir iç çemberinin çarpmasıyla yaralandı. Çarpmanın şiddetiyle çeşitli yerlerinden yaralanan işçiler, olay yerine iş arkadaşları tarafından çağrılan ambulanslara alındı. Kolunun kırıldığı belirlenen Yelmez Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, çenesinden yaralanan İnce ise Konak Hastanesi'nde tedaviye alındı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı kaydedilirken, konuyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.


  http://www.bizimkocaeli.com/guncel/69299-fen-isleri-santiyesinde-is-kazasi.html
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  en ufak iş kazalarına devlet soruşturmaya açıyor herkesin bilgisine...