1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fenerbahçe - lazio

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Engin Kara tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Biz bişi yapamadık dün. Bari Fenerbahçe yapsın. Maç skoru ne olur arkadaşlar? Dün Gs'yımızı konuştuk.Sinerjide eksiklik olduğundan sıkıntılı skorla karşılaştık. Bu akşam sinerji olayını lütfen atlamayalım. Bugün hepimiz Fenerliyiz ve Bence 2-0 alırız maçı..
  2. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Çok güzeelll Bu hoşuma gitti. 32 Dk oldu ve Fenerbahçe hakkında yorum yazan olmadı. Demekki neymiş GS Türkiye'nin gündeminde olan tek takım. HA HA HA....;)
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şampiyon fener..lazio ya 2 dene atarık bugün baş bizim..hem ben fener hastasıyım..
  4. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Erkan Bey bugün de mi hastasınız? Allah şifa versin...
  5. mcakmak İSGforum Üyesi

hiç zannetmiyorum. hele dünkü halinizi gördükten sonra..........
  6. Fenerbahçe bu maçı alır. FB:2 Laz:1 Tur deplasmanda gelecek. Laz:0 FB:1
    Demedi Demeyin:)
  7. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Bu sefer skoru tutturdum. :)