1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

fetih 1453

Konusu 'Sinema ve Tiyatro' forumundadır ve sametsozal tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. sametsozal İSGforum Üyesi

vizyondan önce fragman olsaydı daha çok sükse yapardı diye düşünüyorum, layık olduğu gişe bu değil..
  2. efecan İSGforum Üyesi

Filmi seyretme şansım olmadı ama sinemaya giden arkadaşlardan aldığım haberlere bakarsak aynı kanıda reklam ve vizyon - pazarlama aceleye getirildiğini söylüyorlar...ve filmin sonu....
  3. DURDU ÖZKAN İSGforum Üyesi

Ben izledim süper bir film helal olsun. Hele o topun ilamalatından sonra gür sesle yerinden çıkarılması, gemilerin karadan kaydırılması, cesaret konuşmaları süperdi.
    www.santiyenerde.com
  4. efecan İSGforum Üyesi