1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fine kinney risk değerlendirme raporu.

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve mahmut.. tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. mahmut.. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mrb.lar sayın arkadaşlar ...

fine kinney risk değerlendirme raporu na ihtiyacım var. paylaşır mısınız.?
  2. SİBEL ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    83997
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    merhaba, ben de bu örneği daha önce yine forumdan kaydetmiştim. umarım işinize yarar.

Ekli Dosyalar:

3. mahmut.. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "SİBEL ARICI, post: 90025, member: 26546"]merhaba, ben de bu örneği daha önce yine forumdan kaydetmiştim. umarım işinize yarar
    teşekkür ederim sibel hanım.exel dosyasına ek olarak bazı değişiklikler o raporu birlikte sunmamız teterli olacaktır. değil mi?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Ocak 2014 ---
  4. SİBEL ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    83997
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    evet yapacağınız iş koluna göre uyarlamanız gerekli. ama şablon aynı. risklerin sizin sektörde bulunan riskler olmasına dikkat edin.kolay gelsin
  5. mahmut.. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32133
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    saolun müteşekkirim.
  6. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu fine finney midir nedir (kinney) her neyse erkan bey de paylaşmıştı