1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Firma ismi değişirse risk analizinin akıbeti

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve alikemal tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. alikemal İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çok değerli arkadaşlarım

  A firmasına risk analizi yapıldı.Sonra A firmasının çalışanlarının hepsi B firmasına geçti ve B firması A firmasının tüm işlerini devraldı A firmasının Risk analizinin akıbeti bu durumda ne olur.B firması A firmasının risk analizini kullanabilir mi ?
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Hazır şablonu varsa tarihleri ve ünvanı güncelleyerek yeniden çıktı alıp RD ekibine imzalatın :) Hem yürürlülük tarihini ötelemiş olursunuz hem sorununuz ortadan kalkar... Yoksa SGK işyeri sicil nosu da muhtemelen değiştiği için yeniden hazırlamanız gerekiyor zaten...