1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Firmada işçi sayısı değişirse !!!

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Mert06 tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Mert06 İSGforum Üyesi

  Firma ile sözleşme imzaladınız bakanlığa gönderdiniz X kişi çalışanı var olarak. Daha sonra bu sayı X - işçi çıkışı veya X + yeni işçi girişi şeklinde değişiklik olduğu zaman izlenecek yöntem nedir ? Yani işçi sayısı azaldığında veya arttığında ne yapılması gerekir ...
 2. efecan İSGforum Üyesi

  ilk sözleşmende var olan yada olacak kişi sayısı ortalama alırsın sözleşme yapar bakanlığa gönderirsin..giriş çıkışlarda yapacak birşey yok..detaylıda bilgi almak istiyorsan bakanlığı ara onlar resmi ve doğru şeyleri sana aktarırlar..her işçi giriş çıkışında sözleşme yenileyip bakanlığa gönderim desen ortalık karışır,bakanlıkta uraşmaz gibi geliyo bana..ilk bildirim neyse o...aslında kişi sayısı üzerinden saat hesaplama işi bu yüzden bana çok sakat geliyo..yeni yönetmelikler çıkana kadar kafana takma derim...kolay gelsin..
 3. tigger İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  efecan arkadaşın dediği gibi ortalama bir sayı üzerinden sözleşme yaparsın giriş çıkışlar problem değil...