1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Firmanın farklı illerdeki şubelerinin sorumluluğu?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve isgkalite tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar görüştüğüm firmanın; İstanbul'da ve Ankara'da ofisi var. Ben ise Ankaradayım. Firma Ankara ve İstanbul için de iş güvenliği sözleşmesini benimle yapmak istiyor. Ancak bildiğim kadarıyla ben Ankara ofisine bakabilirim, İstanbuldaki ofis için de başkasıyla anlaşmalı. Öyle değil mi? Yoksa ikisine de aynı firmanın şubeleri olduğu için bakma şansım olabilir mi?
  2. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bireyselmi bir osgb bünyesindemi çalışıyorsunuz?
  3. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bireysel olarak çalışıyorum.
  4. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aylık çalışma saatinizde bi sıkıntı yoksa , yolda geçen süreler çalışma saatinizden düşülmek üzere istediğiniz yerde hizmet verebilirsiniz. Osgblerin sınır illerde hizmet verme zorunluluğu var bireysel çalışanları bağlamaz bu.
  5. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bireysel çalışanlar için de sınır illerde çalışma yetkisi var sanıyordum...
  6. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yanlış sanıyorsunuz demekki :)
  7. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman