1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Forklift kullanım talimatı ve kriterleri eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok güzel resimli anlatılmış bir eğitim sunumu...paylaşmak istedim..:rolleyes:

Ekli Dosyalar:

2. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Teşekkürler, hazırlayanın da sunanında eline sağlık.
  3. nihal İSGforum Üyesi

ne kadar teşekkür etsek az
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    fevkaledenin fevkinde diyorum...
  5. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    gerçekten süper sade ,net her cümlesi önemli ..bir tanesini bile çıkarıp atamıyorsunuz..gereksiz hiç bir şey olmadığı gibi eksiği de yok bence..düşündüm ne eklenebilir diye ben bulamadım bulan olursa söylesin ..bunu hafta sonu çalıştığım firmaya uyarlanmış haliyle kullanacağım tekrar teşekkürler Erkan Bey.böyle dökümanları ele geçirince (ele geçirmek hiç de zor olmadı hani :)) hemen uygulamak istiyorum.eksiği varsa ki ben bulamadım uygulamada bulursam ekleyip göndereceğim.bunları neden buluyorsunuz bilmiyorum ama bizlerle paylaşarak büyük iyilik yapıyorsunuz .ne desem az...
  6. ozgenmak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge