1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Forkliftler hkk.

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve ERKANERTURK tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Fatih Doğanay İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  59610
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BilÇe
  Yapmayın Allah aşkına :) Öneri defterine; Forkliftlere trafik tescil belgesi çıkarılması gerekiyor yazın bakalım işvereninizden nasıl tepkiler alacaksınız...
 2. engin demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  2837
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  vodafone
  Hocam bahsettiğin yönetlemelik ''Karayolları Trafik Yönetmeliği'' dediğin gibi. Bu durumu kapsamaz.Bu bahsedilen konu spesifik bir konudur. Özel mülkiyet sınırları içinde kullanılan iş makinasına karayolları ne karışır trafik ne karışır.Burda konuşulan konu özel mülkiyet içinde kullanılan iş makinası,yani karayoluna da çıkmayacak trafiğede.
  Burda yapılması gereken sadece kullancak personele operatör belgesi aldırmak ve iş makinasının periyodik bakımlarını yaptırmak.
  Not: İş makinası trafiğe çıkarsa dediğin yönetmeliğe tabi olur ozaman.