1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Forum içinde moral/motivasyon düşürücü şeyler...

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri

Arkadaşlar ISGforum.Net İSG profesyonellerinin gönüllü olarak biraraya geldikleri bir platformdur. Yani yöneticisi olsun üyesi olsun kimse site kurucusu @Erkan Dündar dan maaş almıyor.

Dolayısıyla burada sorulan her sorunun cevabı size anında, uzun uzadıya yahut sizin istediğiniz ölçüde verilmek zorunda değildir. Tamamen kişilerin kendi inisiyatiflerinde olarak bilgilerini paylaşıp/paylaşmama kararlarıyla hareket ettikleri bir platformdur.

Hepimiz farklı sektörlerde farklı yoğunluktaki tempolarda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dolayısıyla her zaman müsait olamayabileceğimiz göz önünde bulundurularak bu platform bünyesinde bizlere verilen görevleri layıkıyla yapamasakta elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Ancak zaman zaman yaşanan hadiseler ciddi manada moral bozukluğuna sebebiyet verebiliyor... Bu konuyu açmamın sebebi de budur.

Çalışma ortamının yoğunluğundan kaynaklanan sebeple toplantı esnasında geldiğini gördüğüm özel bir mesaja verdiğim kısa cevaplar neticesinde az önce yaşadığım bir hadisenin ekran görüntüsünü aktarıyorum:

Untitled-2.jpg

(Not: Lütfen ilgili arkadaş konu altından münakaşaya girmeye kalkmasın. Perşin peşin söyleyeyim attığı mesajları silerim. Amaç kimseyi karalamak değil sadece siz değerli üyelerin empati kurmasını ve ona göre davranmasını sağlamaktır.)
  2. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iylikten maraz doğar.. takılmayın derim.. ;)
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Özelden Değilde site de konu açılmış olsa herkes bilgi ve birikimini paylaşma şansı olur.Özelllikle site iç konuşmalarında bana sorulan sorulara cevap vermeye çalışsamda genelde hem cevap verip hemde site içinde konu açılmasını talep etmekteyim.kişilere özel yaardım değilde sitede konu açılsa ve hep beraber cevaplar bulma taraftarıyım.
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Mantıklı bir başlık olmuş.
    Elbette yardımcı olmak isteriz ama dediğin gibi biz de insanız. Bizim de özel işlerimiz, işimiz vb. olabiliyor.
    Sırf bu nedenle de soru-cevap köşesi açılmıştı zaten.
    Hem oraya yazılan mesajları 1 kişi değil, tüm site gördüğünden olumlu veya beklenen cevabın gelme olasılığı daha fazla oluyor.
    Bence o tarafa yönlendirelim arkadaşlarımızı...
  5. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    doğru söylemektesiniz ama konu açmak çok zor.. ben sizin foruma temmuzdan beri giriyorum, daha 3 gün önce iki konu açtım..
    daha kolay olmabilir belki bilemiyorum..
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Aman @Ali Ustun İnsaf . :D
    Belki de forum sistemleri arasında konu açılması en kolay sistem bence burası. Sadece yeni konu tıklama linki sayfanın en üstünde sağda. ;)
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    valla yeni gördüm :)
    başka bir konu içine girip ordan dolanarak açtım geçen gün.. dikkat çekmio demek ki.. :p
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Ocak 2014 ---
    aa ama bi dakika.. bir topiğin içinne girince çıkıyor yeni konu aç butonu.. menüden forum u seçince yok..
    ben direk oradan aradım da bulamamıştım.. :cool:
  8. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bir de şu "aaa bi sorum var hemen konu açayım" meselesini bence durdurmalıyız. konu açmak yerine soru-cevap kullanılmalı. bu sefer yığınla konu oluyor. derleyip toparlamamız lazım

konular sadece bilgi paylaşma amaçlıdır , size özel sorularınızı soru cevap kısmında açın diye bir bilgi mi yayınlasak?

hatta bir forum kullanım kitapçığı çıkarsak :)