1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Forum yönetmek

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Koray Pehlivanoğlu tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bir kaç kez yazdım. Bir ara politik bir forum açmış ve 3 yıl kadar yönetmiştim. Üstelik bizim forum herkese açıktı. Burası sadece üniversite mezunu, işinde gücünde insanların olduğu bir yer. Buna rağmen politik tartışmalardaki uslubu görüyoruz.

Forumlarda yöneticiler ne denli özenli, ne denli demokrat, adil ve tarafsız olurlarsa olsunlar. Tatminsiz mutsuz bir grubun saldırısına her zaman maruz kalıyorlar.

Ben kendi forumumda aynı anda, islamcı-ateist, solcu- faşist, devlet yanlısı-devlet düşmanı, kürtçü- kürt düşmanı vb olmakla suçlanırdım.

Her görüş kendisine haksızlık yapıldığına, diğer görüşün kollandığına yürekten inanıyor. Bunun bir tam çözümünü bulabilmek olanaksız.

Ancak biraz rahatlatacak bir iki önerim var.

Moderatör arkadaşların siyasal kimlikleri öne çıkmamış, herkesçe sevilen isimlerden seçilmesi bir çare olabilir ( böyle değildir diye bir iddiam yok)

Yada acaba moderatörleri seçimle göreve getirebilir miyiz? 6 ay yada yılda 1 de yeniden seçim yaparız.

Seçimler için bir bölüm açılır ve açık oyla olur.

Böylece farklı fikirlerden moderatörlerimiz olur. İnsanlardaki demokrasi ve adalet duygusu gelişir.

Değerli fikirlerinizi bekliyorum.
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Bunu daha önce dile getirmiştim.

Duyurular bölümünde önce adayları belirlemek için 1 hafta süre belirleriz.

Ardından da açılacak bir anket ile 1 hafta boyunca bir seçim gerçekleştiririz.

1 hafta sonunda bu işe liyakati olduğuna inanılan birisi siyaset meydanında modaratör olur.

Bu imkansız değil. Başarabiliriz.

Erkan Dündar bunu onaylarsa ben gerekli konuyu açarım başvuruları almaya başlarız.

Siyaset Meydanı bölümü bu iş için pilot bölüm olur.
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Forumda 10 ayrı bölüm var. 10 bölüme 10 ayrı moderatör seçilebilir. İsteyenler aday olur kendini tanıtır. Bizlerde oy verip seçeriz.

Oylama içinde mesela 10 günlük süre tanınır ve sonra oylama biter.

Yönetici arkadaşların fikirleri önemli.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu konu altında çalışmak isteyen olursa istekte bulunsun hep beraber değerlendiririz.
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sanırım yönetimden onay aldık.

Acele etmeyelim herkes fikirlerini belirtsin. Belki karşı çıkanlar da olur, haklı gerekçeleri de olabilir. Dinleyelim sonra hep birlikte bir yol bulalım.

bana foruma yeni bir hava ve nitelik kazandırır gibi geliyor.