1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Foruma üye olurken önüme çıkan soru çok ağrıma gitti

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Hüseyin AVCI tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Hüseyin AVCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146374
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  Arkadaşlar öncelikle herkese iyi çalışmalar diliyorum. ben 25 yıldır teknik öğretmenlik yapıyorum, branşım elektrik- elektronik, yeni yapılan sınava girerek bende bu iş güvenliği uzmanlığı konusuna merak sardım, internette dolaşırken konuyla alakalı olduğundan ve sitenin ciddiyeti hoşuma gittiği için üye oldum. Siteyi şöyle bi inceledim yazılanları okudum yöneticelere ve kuruculara bir göz attım tamam herşey çok iyi hepsi okumuş çocuklar.Ancak siteye üye olurken önüme çıkan Sen bir insanmısın sorusu beni biraz incitti. bu soru insanlara direk yöneltilince biraz saygısızlığa kaçıyor.Kırıcı ve sert bir soru olmuş. Bu benim şahsi düşüncem belki size göre önemsiz üyelikte sorulan güvenlik amaçlı bir soru gibi görünüyor olabilir, ancak beni incittiyse başka insanlarıda incitecektir.Yönetici arkadaşlarım bence bu soruyu değiştirin çünkü antipati toplayacağı kanısındayım.
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Hüseyin Bey,
  Aramıza hoş geldiniz öncelikle.
  Dediğiniz gibi sitemizdeki arkadaşlarımız gerçekten saygın, bir amacı olan, belirli seviyede arkadaşlarımız.
  Sizin karşılaştığınız sorun sitemizin yazılımsal bir sorunu anladığım kadarı ile.
  XenForo yazılımıtarafından hazırlnamış bir forum sistemini kullanmaktayız ve tüm yazılım hazır olarak gelmektedir. Bahsetmiş olduğunuz sorun maalesef sitenin orjinal yazılımının çevirisinden ileri gelmektedir.
  Yazılım konusu aslında çok daha farklı bir konu ama bu rahatsızlığı yöneticilerimizden @Talha Taflıoğlu bey, yazılım bilgisi ile gidermeye çalışacaktır eminim.
  İyi paylaşımlar dilerim..
  Saygılarımla.
 3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Problem yok hallederiz tek derdimiz bu olsun yeter ki...
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Ocak 2015, Orijinal tarih: 2 Ocak 2015 ---
  Tamamdir hallettim. Keyifli forumlar...