1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Forumun amacı ne?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Erdinç SOYLU tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Erdinç SOYLU İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  [​IMG] Arkadaşlar bu forumun amacı İSG alanında yardımlaşmak mı yoksa @Serkan ŞENSOY gibi kendini bilmezler için arkadaş bulma sitesi olarak kullanılması mı?
  Bunun gibi kendini bilmezlerin bu forumda işi olmamalı... şeref.jpg
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Şikayetiniz göz önünde bulundurularak benzer durumlar yaşandığı tespit edilmiş ve ilgili kişi 1 ay siteden uzaklaştırılmıştır. Tekrarı halinde süresiz uzaklaştırılacaktır.

  Bilgilendirme için teşekkür ederiz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.