1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Görev değişikliği hk.

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve İPEK KARABABA tarafından 3 Ekim 2016 başlatılmıştır.

 1. İPEK KARABABA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  128131
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Çalıştığım firmamda görev degişikliği yapılmaktadır. Görev değişikliği yapıldıktan sonra görev değişikliği yazısı ile tarafıma bilgi gelmekte ve işyeri hekiminin o bölüm için yeniden değerlendirme yapmasını istemekteyim.
  Görev değişikliğinde işbaşı eğitimini yenilenmekte ancak başka birşey yapmam gerekiyor mu? Maalesef görev değişikliği yapıldıktan sonra bilgim olmakta ve hemen iş başı eğitimini yeniletmekte ve bölüme özel güvenlik önlemlerini aktarmaktayım.

  Yardımlarınızı rica ederim.

  Saygılarımla.