1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Görevlendirme türü

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Emine KALE tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Emine KALE İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146205
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba Arkadaşlar,

  İçe görevlendirme ve dışa görevlendirme arasındaki farklar nedir? bireysel çalışanlar için bi farkı var mi içe yada dışa yazmasının?
 2. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  içe görevlendirme firmanın kendi çalışanları arasındna, dışa işe OSGB den hizmet alımı sırasında yapılır.
  bireysel yapıyorsanız firmanın bordrosunda gözükmeniz gerekir. sgk nızı yatırması yani oranın calısanı olarak gözükmeniz gerekir ki bu durumda içe görevlendirme yapacaksınız.