1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Göz yıkama istasyonu

Konusu 'Yangın ve Emniyetli Durum İşaretleri' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Göz yıkama istasyonlarının yerlerini göstermek için kullanabileceğiniz bir emniyetli durum işareti. Çözünürlüğü yüksektir (2378x3315).

  2223-64b94b8443674ac8cb519aab52687ec3.jpg.png

  Ekli Dosyalar:

 2. Hüseyin Çitçi Acil Durum Yöneticisi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  ISO 7010:2013 ile yapılan piktogram değişikliği doğrultusunda hazırlanmış levha örneği.
  "Haç" piktogrami "Ay" piktogramıyla değiştirilmiştir.
  ilgili kurumun logosu ilave edilmiştir.
  Işık ve nem sebebiyle solmaya karşı UV Baskı ve UV boya ile beraber su ile güneşe dayanıklılık için Dekota malzemeye baskı tavsiye ederim.

  fire 052 20x20 acil durum goz dusu icel tekstil.jpg