1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gözde osgb - ortak sağlık güvenlik birimi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Murat CİVELEK tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Murat CİVELEK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Gözde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
  Gözde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi;

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 tarih ve 658 no’lu belge onayı ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak kurulmuştur.
  Şirketimiz; Kamu kurum ve kuruluşları, organize sanayi bölgeleri ile Türk Ticaret Kanununa göre faaliyet gösteren şirketler tarafından, işyerlerine iş sağlığı ve güvenlik hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olup, Bakanlıkça 6331 sayılı kanun madde-3/ m bendinde tanımlanmış ve yetkilendirilmiştir.

  GÖZDE OSGB

  İstanbul Büyükçekmece’de faaliyet göstermekte, İstanbul geneline iş güvenliği ve sağlığı alanında çözüm odaklı hizmet vermektedir.

  www.gozdeosgb.com

  [​IMG]