1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gündem çocuk derneği'nden "okullarda fiziksel güvenlik" kampanyası

Konusu 'Yaşam Güvenliği' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  #OkullardaFizikselGüvenlik Kampanyası Başladı!

  Hiçbir çocuğun okulda fiziksel güvenlik eksikliğinden kaynaklı bir sebeple yaşamını yitirmediği bir Türkiye için…

  Benim de katkım olsun ister misiniz?

  ‪#‎OkullardaFizikselGüvenlik‬Projesi ile çocukların eğitim ortamı ve yakın çevrelerinde, fiziksel çevreyi oluşturan yapılar ve donanımları nedeni ile maddi ve manevi bütünlüklerinin zarar görmesinin, bedensel ve psikolojik yaralanmalarının, ve en önemlisi yaşamlarını kaybetmelerinin önüne geçilmesi amaçlanıyor.


  Gündem Çocuk Derneği ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında yürütülmekte olan Okullarda Fiziksel Güvenlik Projesi ve bağış kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

  ‪#‎OkullardaFizikselGüvenlik‬Projesi kapsamında yapılan çalışmalarda derlenen, okullarda fiziksel güvenlik eksikliği sebebiyle hayatını kaybeden çocukların başlarına gelen olayların acı tecrübelerine dayanan ve değişim gerektiren öncelikli on madde için lütfen tıklayınız.

  #‎YaşasınOkuldaÇocuklar‬

  Gündem Çocuk Derneğinin Acil Olarak önlem alınmasını talep ettiği 10 madde şu şekilde;

  Mayıs 2013'teMakina Mühendisleri Odası 6-12 yaş arası çocuklar için "Okullarda sağlıklı ve Güvenli yaşam" broşürü hazırlayarak dağıtımını yapmıştı. Broşür için tıklayınız.
  Kaynak: BirGün Gazetesi/ Gündem Çocuk Derneği

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   82,7 KB
   Görüntüleme:
   6.214