1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Günlük çalışma saatleriniz ve verimlilik düzeyi hk.(a ve b sınavları için)

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,

Günlük ortama çalışma saatleriniz nasıldır ?

10.00-14.00 ve akşam ise 20.00-24.00 arası toplamda yaklaşık 8 saat çalışabiliyorum.Fakat,yönetmelik okumak fazla zaman almazken özellikle not çıkarmanın faydalarını hep gördüm ancak çok zaman alıyor. Sizlerin bu konudaki fikirleri nedir?

Teşekkürler.
  2. cetın_27 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52123
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YDA İNŞAAT
    slm.özetleri burda paylaşalım ..yani beyin fırtınası olsun..
  3. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Not çıkarmadan yazmadan bilgiler kalıcı olmuyor.Okumak yetmiyor çünkü çok fazla detay var.
  4. reha demirel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Günde 8 saat çalışabiliyosanız zaten siz kazanmışsınız sınavı demektir.
  5. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben not çıkaramıyorum, akılda kalıcı olması için sürekli tekrar yapuyorum. Günde 3-4 saatten fazla zaman ayıramıyorum.
  6. Elif Emre Daylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Günde 8 saat çalışıp özellikle Aralık ayına kadar konuları bitirip 1 Aralık tarihinden itibaren sırf soru çözüp yönetmelik okursanız bu iş bitmiş demektir şimdiden gözünüzaydın :))))