1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Günlük araç kontrol formu

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve messias tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. messias İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DUYUM OSGB
    arkadaşlar,

kara taşıtlarıyla çalışma, servis, nakliyat vs. yapılan yerlerde araçların günlük olarak kontrollerinin yapılmasını ve kayıt altına alınmasını sağlayan bir formdur. ben bunu şoför arkadaşlara kullandırmayı düşünüyorum. en azından günlük olarak yapmaları gerekenleri kabaca hatırlamış olurlar.

şoför arkadaşlar formu dolduracağı için içlerinden işi savsaklayan, geçiştiren vs olabilir ancak bu formun daha kapsamlısını kendiniz için hazırlayıp aylık olarak araçları kontrol ederseniz araçlardan kaynaklı sorunların önüne geçebilirsiniz diye düşünüyorum. ben de kendim için aylık bir form hazırlayabildiğimde:) buradan paylaşacağım. saygılarımla...

Ekli Dosyalar:

2. C.Sungur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki şirketler için binek araç kullanım talimatı var mı elinizde? paylaşımlarınız için teşekkür ederim
  3. messias İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DUYUM OSGB
    şuan için yok ama hazırlamam gerekenler arasında. hazırladığım zaman yine paylaşım yaparım.
  4. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina