1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gıda üretim fabrikasının iş sağliği ve güvenliği açısından değerlendirilmesi anketi

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve turgay parlak tarafından 15 Şubat 2017 başlatılmıştır.

 1. turgay parlak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Değerli meslektaşlarım;

  Yüksek lisans eğitimimde "Gıda Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları" konulu tez çalışmamı tamamlayabilmem için bir anket çalışması yürütmekteyim.
  Anket, gıda sanayiinde çalışanların karşılaşabileceği tehlike ve risklerin belirlenmesinde ve değerlendirilmesinde temel oluşturacak bilimsel verilere ulaşmak amacıyla geliştirilmiş ve uygulanması düşünülmüştür. Çalışanların farkındalık düzeylerinin tespiti için değerlendirmeler de yapılacaktır.

  Sizlerden bu ankete katılmanızı ve ayrıca çalıştığınız kurumlarda da uygulanabilmesi açısından desteklerinizi rica ediyorum.
  Ekli dosyada inceleyebilmeniz ve çıktı alınabilmesi için PDF formatında bir döküman bulunmaktadır.
  Online olarak da anketi doldurabileceğiniz link de aşağıda verdiğim gibidir.

  https://docs.google.com/forms/d/16h4XK3v7MUQ73-tLVkf5JwSMjN1f8ImN4gg0gBXAr6k/edit

  Anketin uygulanabilmesi ve sorularınız için benimle irtibata geçebilirsiniz.

  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Ekli Dosyalar: