1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gıda deposu risk analizi için acil yardım

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Muhammed Kubilay Aslan tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Muhammed Kubilay Aslan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhabalar, ufak bir gıda deposu için risk analizi yapmam gerekiyor. depo 20 m2 civarında 2 çalışanı bulunmakta ve sadece yoğurt vb. süt ürünleri bulunmaktadır. Bununla ilgili örnek bir risk analizi raporu var mı yardımcı olur musunuz. Çok acil bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
 2. Hakan Balıkçı İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44214
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Teknik Rehber,Danışman ve OSGB
  Elle Taşıma ve Makinelerle Taşıma,İstifleme Kuralları,Acil Durumlar,Rampa Mal Yükleme Boşaltma Alanı,Palet,Transpalet,Forklift,depo zemini gibi faktörleri dikkate alabilirsiniz.Onun dışında komşu işletmelerdeki faaliyetleri dikkate alıp dış kaynaklı tehlike oluşturabilecek olasılıkları göz önüne almalısınız.Elektrik Panoları kontrolü,Elektrikli ekipmanlar,El aletleri,Aydınlatmalar...size fikir verecektir.
  Eski Süt Ürünleri Yöneticisi olduğumdan en önemlisi soğuk zinciri kırmamalısınız.
  Hazır bir RD yok malesef.
 3. emre kurtuluş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  benımde ufak bir gıda deposu için risk analizi yapmam gerekiyor. yardım eden olursa sevınırım.