1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Galaxy s4’ün özellikleri açığa çıktı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Samsung’un her yıl beklentilerin doruğa çıktığı modellerinden biri olan Galaxy S4, her yıl olduğu gibi yine söylentilerin odak noktasındaki isim konumunda. Ne zaman tanıtılacağına dair bile ortaya bir çok iddia atılan telefonun donanımsal detaylarına ilişkin bir takım söylentiler ortaya çıktı.
  Antutu Benchmark sitesindeki kayıtlardan elde edilen bilgilere göre Samsung Galaxy S4, Antutu testlerine girmişti. Bahsi geçen ifadelerde 1.8 GHz saat hızında çalışan Exynos 5 Octa işlemci, Android 4.2.1 bilgileri geçiyor.
  Cihazın model numarasındaki SHV-E300S bu konuda iddialı güçlendiren en önemli detay. Zira Galaxy S3 için de SHV-E300 model numarası kullanılmıştı. Elbette ki bu heyecan verici gelişme sadece bir varsayım ancak gerçek olma ihtimali de bir hayli kuvvetli.
  Samsung’un CES 2013’te tanıttığı ve Galaxy S4’te yer alması beklenen Exynos 5 Octa işlemci, 8 çekirdekli bir mimariye sahip. Dört adet Cortex A15, dört adet de Cortex A7 çekirdeği, farklı görevler için birbiri ile senkron çalışıyor ve hem güç hem de enerji tasarrufu noktasına avantaj sağlamayı amaçlıyor. Grafiksel olarak da bir hayli güçlü olan işlemcinin GPU biriminde 533MHz saat hızında çalışan PowerVR SGX-544MP3 GPU yer alıyor.


  http://www.mynet.com/teknoloji/haber/galaxy-s4un-ozellikleri-aciga-cikti-674185/