1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gaz ve toz emisyon ölçüm

Konusu 'Çalışma Ortamı ve Ölçüm,Analizler' forumundadır ve Mustafa Özdil tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Mustafa Özdil İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar kolay gelsin.Ben bir kuruma makine mühendisi olarak atandım.Kurumda kaynakhanenin gaz ve toz emisyon ölçümü yapılacak.Bununla ilgili bir teknik şartname hazırlanması gerekiyor.Ama ben neler istenmesi gerekli tam olarak bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

  (NOT: Kaynakhanede oksi-asetilen,tig,mig,toz altı kaynağı ve plazma kesim yapılmakta ve 3 Noktadan ölçüm yaptırmak istiyoruz.)
 2. Şevket CANLI İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  serbest
  Yönetmelikleri talimatlari makine ozelliklerini toplayip olusturabilirsiniz. Akredite labin 3 noktayi yeterli bulacagini sanmam ama kamu olunca tabi sorun yok.
 3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  ISGUM den kesif talep edin
 4. Mustafa Özdil İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Önerileriniz için teşekkürler.Çok sağolun.