1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gazeteciler için tgs'den işçi sağlığı ve güvenliği paneli

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]

  Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) İstanbul Şubesi İşçi Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu, yarın "Medyada işçi sağlığı ve güvenliği" paneli düzenliyor.
  Dr. Ercan Duman'ın katılacağı panel, yarın saat 19.30'da Makine Mühendisleri Odası A Dersliği'nde yapılacak.
  Panele ilişkin çağrı açıklaması şöyle:
  "Yoğun çalışma, stres, mobbing, şiddet, tutuklama, katledilme... Sağlığımız ve güvenliğimiz için yapacak bir şey yok mu?
  Medya emekçileri olarak, işçi sağlığı ve güvenliğinin kendi yaşam ve çalışma koşullarımızdaki karşılığını tartışacağız. Çalışma koşullarının yol açtığı meslek hastalıklarını, yaşam hakkımızı kaybetmedeki rolünü konuşacağız. Ve elbetteki insanca bir yaşam ve çalışma koşulları için neler yapmamız gerektiğini ortaya koymaya çalışacağız.
  Türkiye Gazeteciler Sendikası İstanbul Şubesi olarak, medya emekçilerinin sağlığı ve güvenliği konusunda daha güçlü bir mücadele örmek adına Komisyon çalışması başlattık. Tüm medya emekçilerini, işçi sağlığı ve güvenliği çalışmamızın bir parçası olan panele katılmaya, bundan sonra yürüteceğimiz çalışmalarda birlikte yürümeye davet ediyoruz."

  Kaynak: Güvenlicalisma.org