1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gaziantep alfasistem osgb

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve ciko84 tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ciko84 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alfa Sistem Enerji Müh. O.S.G.B San. ve Tic. Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak;[​IMG]

• İş Sağlığı,
      • İş Güvenliği,
      • Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi)
      • Risk Analizi, Acil Eylem Planı
      • Sağlık Tarama, Sağlık Raporu
      • Mobil Sağlık,
      • Periyodik Kontrol,
      • Çevre Danışmanlık,
      • İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,
      • Mühendislik ve ölçüm alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
    “Önce Kalite” prensibi ve “Önceliğimiz İnsan” sloganı ile çalışan Alfa Sistem Enerji Müh. OSGB San & Tic LTD. ŞTİ. 2013 yılında deneyimli personellerini tek bir çatı altında buluşturmuştur. Bunun sonucunda yeni müşterilerin risklerini, yapılarını hızlıca kavrarken, doğru çözüme daha sağlıklı ulaşabilmektedir.