1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gaziantepte düzgün osgb firması yokmu?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve zamzam23 tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. zamzam23 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar

Antepte, şirket sağlık taramalarımızı yaptırabileceğimiz düzgün ve hijyenik çalışan osgb firması arıyorum.

Görüştüğüm yerlerin mobil araçları çok rezalet durumda.

Önerdiğiniz bir yer var mı?
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Teknoloji OSGB en iyisidir
  3. sekvan şakı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    AKTİF OSGB....TECRÜBE VE HİZMET ANLAYIŞI ALANINDA 1 NUMARA....
  4. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    "Bilim Uzmanı" konuştu
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    "Yükseltmeli A Sınıfı Uzman" konuştu
  6. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sayın ZAMZAM23
    Sağlık taramalarında OSGB lerin mobil araçların kullanımının kalktığı/kalkacağı ile ilgili bir duyum almıştım ki bunu osgb sahibi bir arkadaşım belirtmişti. İsterseniz bunu netleştirdikten sonra bir çalışma yapınız.
  7. ferhat322 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    özel sağlık kuruluşlarından çalışan sayısınıza göre fiyat teklifleri isteyin.Duruma göre değerlendirirsiniz.