1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Geçici ustalık yetki belgesi nedir kimler alabilir ?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Turgay Arslanoğlu tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Turgay Arslanoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 31/01/2012 yılında yayınladığı resmi gazeteye göre İnşaat ve tesisat işlerinde 16/12/2010 tarihinden önce çalışmış olduğunu,müteahhitten alınacak yazı veya sosyal güvenlik kuruluşundan alınacak belge ile kanıtlayanlar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinden Ek-3 yani Geçici Ustalık Belgesine sahip olabilirler..

  Bu belge düzenlenen kişiler zorunlu olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kuruluşlardan 32-40 saatlik eğitim alarak kurs bitirme belgesine sahip olmalıdırlar.

  Bu iki belge Ustalık Yetki Belgesi olarak kabul edilecektir.

  ROYAL MESLEKİ EĞİTİM KURUMU
  PENDİK/İST
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.