1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Geçmiş dönem isg sınavına giren kazanamayan adayların dikkatine!!!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Çağlar Polat tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar Merhaba,

Ben isg sınavlarını kazanamamış görünüyordum ve yeniden sınava hazırlanmaya başlamışken eğitim aldığım kurumdan bir mail aldım -"isg uzmanlığınız askıya alınmıştır"- diye. Kazanamadığım sınavlar 2013 yılında yapılan sınavlar. Lakin ben sınavları kazanmışım ve belge parasını ödemediğim için uzmanlığım askıya alınmış. Eğitim aldığım kurum bana haber vermemiş olsa hala sınava hazırlanıyordum. Ayrıca kuruma gittiğim de bazı arkadaşlara ulaşamadığını söylediler. herkes, sınava giren arkadaşlarını uyarsın ve tekrar kontrol ettirsinler sınavlarının sonuçlarını. Lakin kazanamadı görünenler kazanmış olabilirler.

Bakanlığın bunu kuruma bildirmesi de ayrıca traji komik bir durum çünkü eğitim aldığımız kurum kapanmış olabilir zira eğitim aldığı kurumlar kapalı bile olsa vakıfbank'a gidip kurumsal tahsilat hesabına isg uzmanlık belgesi parasını yatırmak istiyorum diyerek de sınav sonuçlarını kontrol edebilirler...

bahsettiğim sınav tarihi 2013 senesin de olanlar yani yaklaışık 2 sene kaybetmiş bulunuyorum. sizler ve çevrenizdekileri bu konu da uyarılmasını rica ederim. onca emek para boşa gitmemeli...

sevgiler....
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü