1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

GEA-SAR ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

GEA-SAR ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ
Başlangıç Tarihi: Dec 12, 2014 07:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 13, 2014 01:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +02:00 EET

Yer:
Yeni Yüksektepe Kültür Derneği Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Ömerağa Mah. Salim Efendi Sokak Alemdar İş Merkezi Kat:3
Kocaeli 41000

Gönderen: Tuğba Coşkun

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 2
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
Etkinlik için Oy kullananlar "Evet": 2
  1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    GEA Arama Kurtarma Grubu
    Temel Arama Kurtarma Eğitimleri Başlıyor...

Eğitim Konuları
    Temel Afet Bilinci Eğitimi
    Depremle Birlikte Yaşam
    Yangından Korunma
    Temel İlkyardım
    Arama Kurtarma Nedir?
    Temel Arama Kurtarma Eğitimi
    Arama Kurtarma Malzemeleri
    Arama Kurtarma Operasyonunun İşleyişi
    Arama Kurtarma Gönüllülerinin Etik İlkeleri
    Temel Bina Bilgisi

GEA –(Toprak Ana), 1994 senesinde Yeni Yüksektepe Kültür Derneği bünyesinde kurulmuş, tamamı gönüllü üyelerden oluşan bir arama kurtarma,ekoloji ve sosyal kampanyalar grubudur.
    GEA Ekibi ulusal ve uluslararası alanda yaşamı tehdit eden bütün felaketlerde, afet sonrasında enkaz altında kalmış insanlara ulaşmak için arama kurtarma operasyonları gerçekleştirmekte, ihtiyaç halinde afet bölgesinde tıbbi ve insani yardım faaliyetleri sürdürmektedir. GEA 1999 senesinden beri INSARAG (Birleşmiş Milletler Uluslararası Arama Kurtarma Ekipleri Tavsiye Grubu) üyesidir.

Eğitim ücretsizdir.
    Lütfen rezervasyon yaptırınız.
    Yeni Yüksektepe Kültür Derneği
    Aktiffelsefe İzmit Şubesi İletişim Bilgileri:

Tel: 262 331 84 84- 532 656 91 63
    Adres: Ömerağa Mah. Salim Efendi Sokak Alemdar İş Merkezi Kat:3
    (Fethiye Hamamı Arka sokağı)

www.gea.org.tr
    https://www.facebook.com/events/1532303213682930/
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Aralık 2014 ---
    988958_10152970294082625_6527017557384765585_n.jpg
  2. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
    Izmit'e iseniz kocaeli bş İtfaiyenin gönüllü itfaiyeci eğitimlerine katilabilirsiniz. Türkiyenin en iyi ve modern itfaiye egittim merkezi Kocaeli'de bulunuyor.
  3. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Teşekkürler,başvurdum bile hatta bu pazartesi eğitimler başlıyordu da bir çok şeyle çakıştı.Sonraki eğitime inşallah
    Bende tavsiye ederim kesinlikle
  5. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Tuğba hnm. sizi tebrik ederim. Ben Kobitem de 20 gün temel itfaiyecilik eğitimi aldım. Geniş eğitim sahalarında itfaiyeci labirentinden, flash-over similasyonuna, bina enkazlarından trafik kazaları similasyonuna bir çok uygulama sahası var. Çok eğleneceğinize emin olabilirsiniz.
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    SAR Arama Kurtarma Eğitimi tanıtımı yapılmış olup ilk ders bu cuma günü saat yedi de başlayacaktır.
    Duyurudaki tel. benim değildir.Soran arkadaşlar için belirteyim.Sabit tel. e mesaj bırakmanız da kafidir rezervasyon için.