1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gebze-çayırova-darıca da staj yeri arıyorum

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve zekikaya tarafından 15 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. zekikaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı isg kursuna katılıyorum, staj yerine ihtiyaç var, yardımcı olabilir misiniz?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    iletişim bilgilerini yazarsan faydalı olur..:)
  3. zekikaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Gebze' de C sınıfı isg kursuna katılıyorum, staj yerine ihtiyaç var, yardımcı olabilir misiniz?
    İrtibat: 0505 6716135
  4. İsrafil Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15653
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş
    merhabalar bu staj ile ilgili bir konu hakkında soru sormak istiyorum. ben yurt dışında uluslararası bir projede çalışıyorum. iş güvenliği kursuna yazıldım yüzyüze eğitimine geleceğim yanlız eğitim biter bitmez iş yerime dönmem gerekiyor.stajımı burada yapabilirmiyim.çalıştıgım şirket Türkiye nin ileri gelen şirketlerinden biridir. birde şimdi ben staj yeri ayarladım staj yapıyorum diyelim ben zaten yurt dışında sigortalı görünüyorum staj yaptıgım yerde sigorta falan yapılmalı mı yoksa sadece staj belgelerıne ımza atmaları yetıyor mu ?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yurtdışında bilgilerini yaz orda staj gözük..
  6. İsrafil Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15653
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş
    ben zaten yurt dışında bu işi yapıyorum işyerimdede c sınıfı uzman bulunmaktadır herhangi bir problem çıkmaz değil mi
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çıkmaz çıkmaz ver ayarı gtsin..:)