1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gebze de iş arıyorum belgemi 1 yıl önce aldım

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Taylan Talu tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Taylan Talu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Gebze de iş arıyorum belgemi 1 yıl önce aldım, farklı illerde risk analizi, eğitim gibi çalışmalarım oldu, çok farklı sektörlerde bunları yaptım.
 2. Taylan Talu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bunun haricinde istanbul avrupa yakasında da çalışabilirim.
 3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Taylantalu arkadaşım internette belirli siteler var orada cv oluşturup başvuru yaparsan daha hızlı olur diye düşünüyorum. Çünkü ben ara ara girip kontrol ediyorum ilanların %70'i istanbuldan geliyor. Tabi ki bilgisi olan arkadaşlar buradan da paylaşabilirler. Saygılar.