1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Gebze'de kimya fabrikası yanıyor

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Zeynep S. tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Zeynep S. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde Pelitli Köyü yakınlarında kurulu Elkay Kimya adlı fabrikada yangın çıktı.
  [​IMG]
  Güncelleme:23 Nisan 2013 16:50
  Alınan ilk bilgilere göre, çevresinde de bazı fabrikaların bulunduğu Elkay Kimya'da henüz neden çıktığı bilinmeyen yangın giderek büyüyor.
  Zaman zaman kimyasal madde ambaljlarının da infilak ettiği yangına önce Gebze itfaiyesi müdehale etti. Yangına Kocaeli büyükşehir belediyesi'nden de 4 arazöz takviye olarak gönderilirken, Kartal'dan da itfaiyelerin gönderildiği öğrenildi.

  Eki Görüntüle 6914

  Haber :
  http://haber.mynet.com/gebzede-kimya-fabrikasi-yaniyor-691310-guncel/?utm_source=Mynet_HomePage

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   92,5 KB
   Görüntüleme:
   9.819
 2. Serkan Samsa İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Samsa İş Güvenliği
  PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI !!!!
 3. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Komşu fabrikamız :( Çok üzücü ve bir o kadar da korkunç patlamalar allah göstermesin.. günlerdir soğutmak için uğraşıp durdular.