1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Gece yapılan çalışmalarda kaç kişi olduguna dair bir yazılı belge tutmam gerekiyor mu?

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve Melih Bülke tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Melih Bülke İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  gece yapılan çalışmalarda kaç kişi olduguna dair bir yazılı belge tutmam gerekiyor mu ayrıca çLIŞn kişiye belge düzenlenmeli mi olası iş kazasında izlememiz gereken yol nasıl olmalı sonuçta ben olmuyorun fabrikada işçi gece çalışırken
 2. ramazan ÇAKI İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çalışan sayısını isimlerini ve çalışma bölgelerini kayda geçmen yerınde olur. zira görev dısı ıs yapar kaza geçirir ya da herhangı bır denetım olur elınde kayıt olmuş olur. iş izin kagıdı vs de doldurursan iyi olur.
 3. Melih Bülke İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkürler bunun için örnek bir dökümanınız var mı ??