1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Geldik 1 temmuz 2020'ye :)

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ELİFDURU tarafından 1 Temmuz 2020 08:49 başlatılmıştır.

 1. ELİFDURU İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Mevcut halde sözleşmeler devam ediyor görünüyor isgkatipte, aksi bir durum yaşayan olursa bilgi verebilir mi rica etsem, ya da herhangi bir gelişme, duyum, haber alan?
 2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  henüz bir duyum yada dedikodu yok lakin, son dakika golü atan olmaz da süreç devam ederse, en kötü ihtimalle ay sonu itibariyle isgkatip sisteminde uygun olmayan atamalar otomatik olarak iptal olacaktır.
 3. ELİFDURU İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Geçen sene olduğu gibi... Bende öyle düşünüyorum ama bu sefer biraz gelişme bekliyorum 1 ay değilde 2 hafta sonrası için :D
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2020 10:41 ---
  Mevcut sözleşmeler duruyormuş ama (üst sınıfa bakmak için) yeni atamalara izin vermiyormuş sistem öyle diyor deneyenler. Bunu nasıl yorumlamak lazımsa artık...o_O
 4. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  C'lerin B'ye ve B'lerin de A'ya bakma süresi de bitti mi? Bu konuda nereye baksam cevap yok. Artık bitsin de bizler de hakettiğimiz değeri bulalım.
 5. Cemile İSGforum Üyesi

  C lerin atanmaları kapatılmış ama Bler hala açık
 6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  sözleşmelerde, yeniye izin vermiyor, mevcutlarda da gün ola harman ola :)
 7. ibratabey Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  O değilde temmuzdan sonra işyerlerinde yapılan işlemler tehlike sınıfına uymayan uzman tarafından verilmeye devam ederse yasa dışı olmuyor mu.