1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Genel katilima açik eğitim duyurusu

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Onur BOĞA tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

?

Eğitimlerimiz İhtiyaca yönelik mi?

 1. Evet

  50,0%
 2. Hayır

  50,0%
 1. Onur BOĞA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Trendy Lara Hotel
  Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu, 2012 yılı temmuz ayında yayımlanması ile iş hayatımıza önemli yenilikler getirmiştir. AB uyum sürecinde çevre, kalite, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarında hızlı ve kapsamlı değişiklikler olmaktadır. Bu hızlı değişim, çoğu zaman siz değerli iş ortaklarımızın önemli ayrıntıları kaçırmasına neden olabilmektedir. Böylesine dinamik bir ortamda İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ile ilgili siz değerli iş ortaklarımıza en kapsamlı şekilde hizmet edebilmeyi ilke edinmiş olan DNA, İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin en yeni gelişmeleri, en verimli şekilde sizlere aktarmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz bir yılı aşan süre içerisinde siz üyelerimiz ile yapmış olduğumuz bilgilendirme toplantılarına ilave olarak, konusu aşağıda belirtilen bilgi aktarımının gerçekleşmesi için Crown Plaza Antalya' da, 12 Ekim 2013 tarihinde yeni bir buluşma planlamış bulunmaktayız. Katılım için 5 Ekim 2013’ e kadar telefon veya e-posta ile randevu alınız. Ayrıntılar için ekli dosyaya bakınız.

  Ekli Dosyalar:

 2. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu

  istanbulda en yakın hangi tarihler arasında bu eğitimi vereceksiniz ? Yada istanbulda daha önce gerçekleştirdinizmi onur bey bu eğitmi?
 3. Onur BOĞA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Trendy Lara Hotel
  E
  Bu eğitimler 1 yılı aşkın süredir Antalya ilinde devam etmektedir. Yakın bir zamanda İstanbul ve İzmir için duyurularımız olacaktır. Hizmetlerimiz İstanbul, İzmir ve Muğla illerinde mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz.
 4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  İstanbul olursa katılırım :)
 5. Onur BOĞA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Trendy Lara Hotel
  Ekim ayı içerisinde İstanbul' da aynı eğitim organize edilecektir. Ayrıntılı bilgi önümüzdeki günlerde duyurulacaktır. İlginize teşekkür ederiz.