1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Geride kalanlar, soma - yeşil gazete (video haber)

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  "Üç gündür size Soma’nın faciadan sonraki 2,5 ayda nereden nereye geldiğini anlatmaya çalıştık. Eşlerini kaybeden annelerin, madende saatlerce ölümle mücadele edenlerin, arkadaşlarının ölümüyle sarsılan madencilerin yani ‘Geride Kalanların’ söylediklerine aracılık ettik. Soma’ya gidemeyenler için bir de seslerini kendilerinden duyun istedik…  (Işıl Sarıyüce / Enis Durak)

  ‘Katliamdan sonra Soma: Vaat edilenler ve gerçekler’ yazı dizisinin birinci, ikinci ve üçüncübölümü için tıklayınız."

  kaynak: Yeşil Gazete