1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hırsızlık, patlama, tehlikeli kimyasallar,salgın hastalık,yaralanma acil durum plani

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve AYDIN_06 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar Hırsızlık, Patlama, Tehlikeli Kimyasallar,Salgın hastalık,Yaralanma bu konularda ayrı ayrı acil durum planı ve akış şemaları elinde olan arkadaş varsa paylaşabilirlermi acaba forumda bu konular yok

paylaşılan konular genelde yangın sabotaj deprem gibi konular paylaşılmış netten aradım bahsettiğim konular hakkında plan bulamadım lütfen yardım:(
  2. munireacr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Nacizane hazırlanmış olan akış şeması ve Acil Durum Eylem Planı burda kaza ve hırsızlık için olan kısım var ve bir yandan İş Kazası durumunda yapılması gerekenleri de ayrıntılı bir şekilde hazırlamaya çalışıyorum. Bittiğinde yine paylaşırım.

Ekli Dosyalar:

3. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tşk Ederim Çalışamalarınız ve paylaşımlarınız için.Çalışmanızın bitiminde bu alt başlık altında paylaşırsanız diğer arkadaşlarımızında faydalanması için güzel olur.Tekrar tşk
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2014 ---