1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Haber: skandal sınav...iş güvenliği uzmanlığı soruları ele geçirildi!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve FNUR ŞİŞMAN tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Asılsız bir habere benziyor, aksi taktirde ana haber bültenlerinde duyardık. Hakkımızda hayırlısı.
  2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    onun aynısını kpss de de yapmışlardı. yapması da çok kolay. tam ekip işi. 10 - 15 arkadaş sınav sonrası hemen ezberlediklerinden birkaç souruluk kitapçık oluşturup basıyorlar yaygarıyı internette okuyonlarda gerçek zannediyor. çok güzel spekülasyon yöntemi.
  3. ERCAN OGUZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 yildir uzmanlik yapiyorum boyle sacmalik gormedim
  4. sedat şimşek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76661
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya suan pastadan buyuk dılım gıdıyor bır zamanların A ve B uzmanları bu dılımı kaptırmamak ıcın elınden gelenı yapıyorlar sanırım sadece bır soylentıden ılerı degıl bırakın acıklamanın dayandıgı resmı bır kurum bıle yok...en ıyı yaptıgımız yalan ustune dunya kurmak olsa gerek...
  5. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bana da balon haber gibi geldi.
    Bu tarz haberler ülkenin şu gündeminde boşa gitmez, en azından bazı medya kurumları tarafından değerlendirilirdi.
  6. cetın_27 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52123
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YDA İNŞAAT
    aynen katılıyorum,bariz saçmalık..
  7. Mustafa Raşit ŞULE İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74854
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    genel müdür açıklama yaptı bu söylenenler asılsız,bazılarının ekmeklerine ortak çıkacağı için amaç yalan haberlerle ortalığı karıştırmak , hoca nın hikayesi gibi göle maya çalıp ya tutarsa diye bekliyorlar.
  8. A ve B sınıflarının komplosu olabilir...ortada hırsızlık varsa Çalanın allah belasını versin..
  9. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalınmayan ne kaldı ki
    umutlar,yıllar,paralar,inançlar...........
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    bildiğim kadarı ile kpss de soruları çalanlar memurluk yapıyorlar şuanda......
  10. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Bu işlerin çivisi iyice çıkmaya başladı. Bir tarafta emek verenler bir tarafta hazırcılar, emek hırsızları ve evinde para saklayanlar. Allah sonumuzu hayır eylesin.
  11. Ali Ekber İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    asparagas böyle bir şey olduğuna inanmıyorum, şu günlerdeki siyasi pisliğin bulaştığı bir yalan haber gibi görünüyor.
  12. Murat Çetin MM İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    36929
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    piyasayı tekeline almış eski asalak A sınıfı uzmanların uydurması...
  13. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar iptal edilen sorular acıklandı mı ? ve sınav sonucları ne zmn acıklanacak bilgisi olan var mı? takip edemedim uzun bir surede...
  14. nilüfer töze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu tür haberler sürekli yenilen futbol takımının şuçu hakemlerde bulmasına benziyor.