1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hacettepe üniversitesi iş sağliği ve güvenliği meslek hastaliklari uygulama ve araştirma merkezi

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Enver Çığşar tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5343
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TOROS OSGB
  Kişisel Koruyucu Donanım Sempozyumu 17 Ekim 2012
  Kişisel koruyucu donanımlar iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında önemli bir yer tutmaktadır. Bu konu ile ilgili güncel konuların tartışılması ve uygulama örneklerinin paylaşılması, çalışanların sağlık ve güvenliği konusunda yapılan çalışmalara yön verecektir.
  Bu amaçla, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü (İSGGM) ileHacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi(HİSAM) tarafından 17 Ekim 2012 tarihinde Kişisel Koruyucu Donanım Sempozyumu düzenlenecektir.
  Sempozyum programı ekte sunulmuştur.
  Katılım ücretsizdir, ancak öğle yemeği ve dökümanlar için 15 Ekim 2012 tarihine kadarwww.hisam.hacettepe.edu.tr adresinden kayıt yaptırılmış olması gerekmektedir.
  İşyeri düzeyinde yapılan uygulamaları sunmak isteyen katılımcıların 7 Ekim 2012 tarihine kadar 300 kelimeyi geçmeyecek bildiri özetlerini hisam@hacettepe.edu.tr adresine göndermelidir. Düzenleme komitesi tarafından seçilecek bildiriler Uygulama Örnekleri 2 oturumunda sunulacaktır.
  Katılım ve katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Sempozyum Başkanları
  Doç. Dr. Ali Naci Yıldız
  İsmail Gerim

  HİSAM Müdürü
  İSGGM Genel Müdür Yardımcısı
  Düzenleme Komitesi
  Prof. Dr. Abidin Temel
  Garip Erel

  Doç. Dr Alpaslan Kılıçaslan
  Ahmet Ersoy

  Doç. Dr. Şeyda Çolak
  Sakine Ovacıllı