1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hakan ünver'in adı inşaattan düştüğü sokağa verilsin!

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve abbasgokburun tarafından 11 Eylül 2018 başlatılmıştır.

 1. abbasgokburun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İmza kampanyası linki ; https://chn.ge/2oW6t22

  İnşaattan düşerek hayatını kaybeden iş güvenliği uzmanı Hakan Ünver'in ölümü bizleri derinden etkilemiştir. Adının yaşatılması bizler için çok önemlidir. Bunun için Hakan Ünver ismini inşaattan düştüğü sokağa verilmesini istiyoruz. Düğüne gidecekken cenazesine gittik. Yastayız. Allah rahmet eylesin.

  İş yerlerinde hayatını kaybedenlerin sayısı çok fazladır. İş yerlerinde, özellikle de inşaat projelerinde güvensiz çalışma ortamı ve zorlu çalışma koşulları devam etmektedir. İş güvenliği uzmanları olarak iş yerlerinde mesleki bağımsızlığımız sağlanmalıdır.

  İSG SEN İş sağlığı ve güvenliği çalışanları sendikası