1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Haksız mıyım?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve _kaanmert tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Anlayış sorununuzu neden açık ifade edemiyorsunuz?
    Ben : nisan 2012
    Siz : ocak 2014
    Gerçekten de cahille girme münakaşaya diye çok doğru söylemişler. Neyse. Sizin yuzuňuzden sinir ziplatmaya degmedigini daha iyi anladım. Verdiğiniz süper ornek le beňi desteklediğiniz icin de ayrıca teşekkür ediyorum. Allah yardimciniz olsun.
  2. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    sizin gibi iq-zeka sorunu olanlara birşeyleri anlatmak ne kadar zor. ben size yükseltme sınavlarından önce kaç kişi olduğuna dair net belge gösterdim. nisan 2012'de 63 adet a sınıfı olduğuna dair siz de belge gösterin. atmasyon bilgilerle halen neyin peşindesiniz ki böyle terbiyesizce yazmaya devam edebiliyorsunuz? adam olan böyle atıp tutmaz, gördüğüm kadarıyla sadece iş güvenliği konusunda değil birçok konuda zayıfsınız.
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Ağzımı bozmak istemiyorum.
    Defalarca konuyu anlattım. Sozlerinizden katildigim da oldu. Sorduğum soruları cevaplamak yerine konu değiştirip farklı yerlere cektiniz. Bunu da anlıyorum.
    Ama iq zeka sorunum olduğunu iddia etmek, iş güvenliği ve birçok konuda zayıf olduğumu söylemek gorusten çok hakarettir.
    Benden atıp tutmamami, belge vermemi istediğiniz yaziniziň üzerindeki beňim yorumumda ilgili 63 isiye ait bilginin kaynağını gizlemedim. Size Türkiye Cumhuriyeti ÇSGB ligini gosterdim. Bunu yazmama rağmen sanki ezbere konusmusum gibi davranirsaniz bu anlama zorlugunuzun olduğunu gösterir. Ama tabi sizin bana yaptığınız gibi iq sorununuzun olduğunu söyleyip hakaret etmeyeceğim.
    Adam olan böyle atıp tutmaz lafinizi da belgeledim. Sanırım lazım olacak
    Tesekkurler.
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    efendi; ağzını daha önceki mesajlarında bozmuştun zaten. yeni mi farkettin? senin aklı sıra ince ince hakaretlerinin elbet karşılığı olacak. ayrıca ağzını bozsan ne olur? elbet cevabını alırsın. dünkü çocuksun gelip burada ahkam kesiyosun. bana ne ÇSGB'den bunu iddia eden sen değil misin? ispatla ? 63 kişi var mı yok mu diye ben mi peşine düşeceğim, yanlış olduğunu söylüyorum zaten.
  5. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok bilmiş kaan arkadaşım. branşın nedir bilmem ama kısa ve öz iş işte öğrenilir. kimse anasının karnından iş güvenliği uzmanı doğmuyor. iş güvenliği uzmanlığı belgeni aldığında da her işi bildiğin anlamına gelmiyor. 40 sene inşaatlarda uzmanlık yap sonra git elektrik santralinde uzmanlık yap 41. sene kimya sanayisine girdiğin zaman afedersin "hödük" gibi bakarsın. o yüzden öğrenecek çok şeyin var herkes gibi. insanların işini eleştirmeden önce aynada bir kendini gör derim.
  6. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biriniz 26 ocak 2014 rakamlarını, diğeriniz 2012 nisan rakamlarını dile getirmişsiniz... Arada ortalama 2 yıl var. Sonuç: araştırmadım, gerek duymuyorum çünküleri aşağıda..., Sonuç: ikisi de doğru olabilir. Yazılanları okuduğumda herkesin kendine göre haklı taraflarını görebiliyorum fakat açıklayabilir misiniz sürekli neden uzmanlar olarak kendi içinizde tartışıyorsunuz ?

Tartıştığınız konu riskler ya da mevzuatın uygulamaları olsa etrafınıza katkı sağlayabilirdiniz, fakat konu kanun. Hükmünüzün olmadığı noktada birlik olup ses duyurmayı deneyin derim.

Çok bilmiş değilim, ukala değilim, bu işte idealist olanlar da var, sadece meslek edinip parasını kazananlarda... Evet bunlar çok önemli. Fakat;
    "Bir Olamadıkça Bir Adım Öteye Gidemiyoruz!!!" Lütfen farkına varalım ?

İşyeri hekimlerinin o sağlam duruşu iş güvenliği uzmanlarında oluşamadı bir türlü. Çünkü, iş güvenliği halâ "sertifika" olarak biliniyor meslek olarak değil... Hal bu iken kendimizi daha yukarı taşıyabilmek için, yaptığımız işin risklerini de olması gerekeni de, gerekiyorsa mevzuatta gördüğümüz eksiklikleri de tek bir ağızdan duyurabilmek için birleşmeliyiz. Farklı farklı konularda haklı ya da haksız ama hep kendi içimizde bir münakaşadayız... Bi sakin olup düşünelim derim.. ?
  7. keskintoprak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Adsız.png
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Haziran 2016 ---
    ayrıca Funda-3426 sözlerine katılıyorum