1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hap bilgiler

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve emine bağ tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. merhaba arkadaşlar, elinizde mevzuatta ve teknik konularda bulunan , sayısal olarak belirtilen zorunlulukların bulunduğu özet döküman varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Zira bir bilgiye ulaşmak için çok zaman kaybetmekteyim.
    (Örneğin iş kazası işveren tarafından 2 iş günü içinde ilgili müdürlüklere bildirilmelidir gibi)
  2. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yanlışın var hocam 3 iş günü içinde bildirmesi gerekiyor
  3. işte bu bilginin değiştiğini öğrendim ben de ama şaibe olabilir.
  4. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha geçen pazar günü hocamız söyledi hemde meslek hastalığı belirlendiği de 3 iş gününde bildirilmeliymiş dedi
  5. iyi o zaman yine bakarım ben teşekkür ederim
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hayır hocam 4857 ye göre 2 iş günü 6331 de 3 e çıktı bizde 4857 den sorumlu olduğumuz için 2 iş günü diye öğrenmemiz lazım kapişş;)
  7. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman