1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Hastadan kkka kaptı öldü

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Sevecen Günel tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Hastadan kaptığı KKKA hastalığına yenik düşen Laboratuvar servisinde görevli Recep Tepe için Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Başhekimliği önünde bir tören düzenlendi.
  Törende konuşan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, "Bugün bir çalışanımızı maalesef vazife başında kaptığı mikroptan dolayı kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Ne kadar tedbir alsanız da zaman zaman böyle iş kazaları yaşanabiliyor. Recep kardeşimizde böyle iş kazası yüzünden şehit oldu" diye konuştu. Törenin ardından Recep Tepe’nin cenazesi, Narmanlı Camisine götürüldü. Tepe’nin cenazesi Narmanlı’da kılınan cenaze namazından sonra Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

  http://www.hurriyet.com.tr/saglik-yasam/26455986.asp
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  maalesef mevsimsel kkka riski dönemi başladı
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Dikkatimi çekti.
  KKKA vakalarının sayıları Kuş Gribinin ilk etkileri ile kümes hayvanlarının toplatılmasından sonrasına denk gelmesi beni ister istemez komplo teorilerine sürükledi.
 4. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  zamanlama manidar