1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hastane eğitim sunumu

Konusu 'Sağlık Eğitimleri ve Sunumlar' forumundadır ve dilber çullu tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. dilber çullu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46898
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    özel bir hastane için ilk sunum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Temmuz 2014 ---
    yükleyemedim

Ekli Dosyalar:

2. denizözgür İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    temel eğitim sunumu gibi olmuş...daha lokasyon eğitim sunumları varsa hastane için paylaşmanızı bekliyorum..
  4. dilber çullu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46898
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır henüz yok.bu ilk verilecek eğitimdi.hastaneye şuan ben bakmıyorum.ama yinede bilgi topluyorum. derlediğimde paylaşırım
  5. Naciye Albayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91429
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim arkadaşım.
  6. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Forumda konu açtım ama tek bir mesaj dahi alamadım bu konuda lütfen yardım (Bakanlığın yayınladığı yayınlar hariç)
    1-Hastaneler
    2-Labaratuvarlar(Mikrobiyoloji,Biyokimya,Genetik,Patoloji)(Atıklar-Atık kapları renkleri Boşaltma Usulleri ,Hijyen,Soyunma Odaları,Malzeme Uygun Depolama ,Hijyen,Laboratuvardan Çıkış Şartları Koşulları vs vs..)
    3-Hasta Bakım Odaları (Yatan hastalar ,Hijyen)
    4-Anestezi Ameliyat Odaları
    5-Ambulans Servisleri
    6-Diş Klinikleri
    7-Veteriner Klinikleri
    8-İlkyardım Bölümleri
    9-Hasta Kan alma Bölümleri(Hijyen ve İğne Kullanma Talimatları ,Kontrol Formları)
    10-Acil Servisler

ile ilgili Hazırlanmış Kontrol Formları ve bu konularla ilgili mevzuatlar hangileridir bu bilgi ve dökümanlara ihtiyacım var.Şimdiden Teşekkürler.
  7. Naciye Albayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91429
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bende de henüz yok maalesef. keşke biri yol gösterse:(