1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hastane kalite yönetim sistemleri klavuz sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Murat Koçak tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Murat Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64951
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Merinos - ÖZERDEM MENSUCAT A.Ş.
    Arkadaşalar bu sunum HKYS için puanları içeren bir klavuz sunumdur. Ben çok yararlandım.
    Bu standart A+ bir hastanenin kalite sisteminden alınmış. İçinde iş güvenliği ile ilgili birçok nokta var.
    fakat sunum hazırlandığında 6331 yoktu. malum çeviri bir sunum.

fakat sunumun sayfalarında alttaki kırmızı yazılmış satır, kalite belgesi öncesi iç denetçinin notlarıdır.

Ekli Dosyalar: