1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hastaneler ,laboratuvarlar,veteriner,diş klinikleri kontrol formları

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve Aydın AKÇAY tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba arkadaşlar

  1-Hastaneler
  2-Labaratuvarlar(Mikrobiyoloji,Biyokimya,Genetik,Patoloji)(Atıklar-Atık kapları renkleri Boşaltma Usulleri ,Hijyen,Soyunma Odaları,Malzeme Uygun Depolama ,Hijyen,Laboratuvardan Çıkış Şartları Koşulları vs vs..)
  3-Hasta Bakım Odaları (Yatan hastalar ,Hijyen)
  4-Anestezi Ameliyat Odaları
  5-Ambulans Servisleri
  6-Diş Klinikleri
  7-Veteriner Klinikleri
  8-İlkyardım Bölümleri
  9-Hasta Kan alma Bölümleri(Hijyen ve İğne Kullanma Talimatları ,Kontrol Formları)
  10-Acil Servisler

  ile ilgili Hazırlanmış Kontrol Formları ve bu konularla ilgili mevzuatlar hangileridir bu bilgi ve dökümanlara ihtiyacım var.Şimdiden Teşekkürler.
 2. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Güncel
 3. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar 10 Temmuz tarihi itibariyle bu konuyu paylaştım. 291 kişi okumuş ve tek bir cevap veren olmadığını gördüm.Şimdi bu konuda hiç çalışma yapan arkadaş yokmu bunumu anlamam gerekiyor.Şahsen zannetmiyorum.İllaki 2014 Yılı için profesyonel çalışma yapan arkadaşlar olmuştur.Forumu inceledim.Hastaneler Kan Alma Servisi ve diş klinikleri için 1 er döküman gördüm.Bazılarıda ÇSGB yayınlanan dökümanlar.Bunların haricinde paylaşan olursa çok sevinirim.