1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Hastanelerde isg açısından neler yapıyor, denetimler sırasında hangi belgeleri görmek isterler

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve feriha anli tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. feriha anli İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  33144
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhabe ben bir hastanede İş güvenliği Uzmanı olarak işe başladım aranızda hastanede isg uzmanı olarak çalışan varmı? eğer varsa hastanelerde isg açısından neler yapıyor, denetimler sırasında hangi belgeleri görmek isterler beni aydınlatırsa çok sevinirim.
 2. alibzdgn İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Oncelikli olarak hastahane icin degilde genel olarak bahsetmek istiyorum. Calisanlara ait ozluk dosyalarini, basincli kaplarin periyodik kontrol raporlarini, verilen isg egitiminin belgesini, topraklama raporunu, risk degerlendirmesini... Isterler.